30 Nisan 2021 Cuma

Kedilerin Gizli İyileştirici GüçleriÇoğu insan genellikle kedilerin hiçbir şey yapmadığını, tembel olduğunu ve tek yaptıklarının yemek yiyip uyumak olduğunu düşünür. Öyle değil! Kedilerin hayatında icra edecekleri belli bir işi olduğunu biliyor muydun? Bugünlerde neden bu kadar çok insanın köpeklerden daha fazla kedinin olduğunu merak ettiniz mi?
İşte kedilerin gizli yaşamında bilinmeyen bir ipucu. Tüm kediler, biriken negatif enerjiyi vücudunuzdan günlük olarak çıkarmaları için yetkilendirilir. Siz uyurken, vücudunuzdan emer. Ailede birden fazla kişi ve sadece bir kedi varsa, birçok insanın enerjisini emmesinden kaynaklanan aşırı bir negatif yüke neden olabilir.
Uyudukları zaman, bir kedinin vücudu sizden aldığı olumsuzluğu serbest bırakır. Aşırı gerginseniz, bu negatif enerjiyi serbest bırakmak için yeterli zamanları olmayabilir, dolayısıyla ellerinden gelinceye kadar yağ olarak depolanır. Bu nedenle, aşırı kilolu olacaklar - ve onları beslediğin yemeğin olduğunu düşündün!
Evde birden fazla kedi olması iyi olur, bu nedenle yük bunlar arasında paylaşılır. Ayrıca sizi geceleri korurlar, böylece siz uyurken odaya istenmeyen hiçbir ruh giremez. Bu yüzden yatağında uyumayı severler. İyi olduğunu düşünüyorlarsa, o gece seninle yatmazlar. Eğer tuhaf bir şeyler oluyorsa, hepsi seninle yatakta zıplayacak ve etrafını saracaklar.
Bir kişi eve girerse ve toparlanırsa, aurik alanınıza zarar vermek için oradalar ya da karanlık güçlerden geliyorlarsa, sizi korumak için sizi saracaklar. Kedim bu işe başladığında, neden üstümde veya ayaklarımın üstünde durduklarını anlayamadım. Kanallar aracılığıyla beni korudukları söylendi. Böylece kulaklarım ve gözlerim, biri evime girdiğinde kedilerimin ne yaptığının farkında. Kişiye koşarlarsa, koklarlar ve sevinmek isterlerse, rahatlayabileceğimi biliyorum.
Ödeşme zamanı
Bir kediniz yoksa ve bir sokak başı gelirse, bunun nedeni o evde bir kişiye ihtiyaç duymanızdır. Başıboş size yardım etmek için gönüllü oldu ve sizi aradı. Evinizi işi için aldığınız kedinize teşekkür ederiz.
Başka kedileriniz varsa ve başıboş dolaşamıyorsanız, bunun için bir ev bulun. Gazeteye ilan vermek çok ucuz. Kedi size fiziksel düzeyde bilinmeyen bir nedenden dolayı geldi, ama rüya halindeyken onu ve onun ortaya çıkma nedenini bilmek isteyip istemediğinizi görebilirsiniz. Bazen sana geri ödemesi gereken karmik bir borç vardır. Sizi başka bir yaşamda yemiş olabilir ve bu yaşamda sizi koruyarak telafi etmek zorundadır. Yani, onları uzaklaştırmak için bu kadar hızlı olmayın. Bu yükümlülüğü yerine getirmek için bir şekilde veya başka bir yolla geri gelmek zorunda kalacaklar.
Kediler seni iyileştirir
Atlantis günlerinde, şifacılar işlerinde kristaller kullandılar. Kristaller, şifa vermek için bir verici olarak kullanıldı. Şifacılar uzaktaki köyleri ziyaret ettiklerinde, kristallerini kullanamadılar çünkü insanlar onlardan çok şüpheleniyor ve kara büyü kullandıklarını düşünüyorlardı. Kristalleri kullanmalarına izin verilmediğinden, şifacılar kristal ile aynı işlevi yerine getirdiği için yanlarında bir kedi taşıyacaklardı. İnsanlar kedilerden korkmadılar ve onların evlerine isteyerek girmelerine izin verdiler. Bu yüzden kedi, şifa sanatlarında defalarca kullanılmıştır.

İlgili kitap:Öğretmen ve Şifacı Olarak Hayvanlar; Gerçek Hikayeler ve Yansımalar
Susan Chernak McElroy .
Susan Chernak McElroy, kansere karşı müthiş zaferini hayatındaki hayvan sevgisine borçludur. Animals as Teachers & Healers (Öğretmenler ve Şifacılar Olarak Hayvanlar) adlı kitabında, hayvanların sevgi dolu enerjilerinden etkilenen diğerlerinin gerçek hikayelerinin yanı sıra olağanüstü hikayesini paylaşıyor. Öğretmen ve Şifacı Olarak Hayvanlar Bizi, hayvan alemi ile yaşlanmadan ve samimi bir ilişkiden akan sınırsız sevinç, bilgelik ve derin iyileşme armağanları ile yeniden bağlamaya davet ediyor.
Şimdi bu yazıyı okuduktan sonra bir kedi olmak,bana bu haliyle bile böyle bakan en yakın dosttumu; yıllarca beni iyileştiren,koşulsuz seven tarçın burunlumu iyileştirmek istiyorum. Ama bir kedi değilim ve çaresizlik beni tüketiyor...

1 yorum:

  1. Kedilerle büyümüş biri olarak ne kadar az şey biliyormuşum. Şaşırdım doğrusu.

    YanıtlaSil

yorum yazan parmaklar incinmesin:)