Sayfalar

23 Kasım 2011 Çarşamba

Yeniçarşım.com ile Evden Çıkmadan Çarşıya Çıkıyoruz!


Ekim ayından bu yana yayında olan Yeniçarşım.com, alışkın olduğumuz e-ticaret sitelerinden oldukça farklı. Site şimdiden sloganı olan “Evden çıkmadan çarşıya çık” mottosunu fazlasıyla yerine getiriyor. Çünkü şimdiden Yeniçarşım.com’da yüzlerce mağaza var ve siz dilediğiniz ürünü bu mağazalar arasından seçerek satın alabiliyorsunuz. Üstelik, internetten alışveriş yaparken en çok çekindiğimiz “güvenlik” engelini Hürriyet Güvenli Alışveriş Sistemi ile çözmüşler.

Yeniçarşım.com’un diğer alışveriş sitelerinden önemli farkları var. Platformun en belirgin karakteristiği olan alıcı ile satıcıyı bir araya getirme stratejisi, satıcıların (mağazaların) ticari kuruluş olması gibi akıllıca bir taktikle desteklenerek, son derece başarılı bir sistem getirilmiş durumda. Yeniçarşım.com’da satış yapan her mağaza, ticari unvana sahip, fatura kesen ve dolayısıyla garantili ürün satan mağazalar. Bu sayede aynı ürünü birden fazla mağaza arasından güvenle seçerek satın alabiliyorsunuz. Herhangi bir problemde “Hürriyet Güvenli Alışveriş Sistemi” ve Yeniçarşım’ın başarılı müşteri hizmetleri departmanı hizmetinizde.

www.yenicarsim.com'da binlerce ev dekorasyon ve bahçe ürünleri bulunuyor. Mobilyadan aydınlatmaya, bahçe ürünlerinden bitkilere kadar evinizin ihtiyacı olan dekorasyon ürünlerine kolaylıkla ulaşabilir ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Ayrıca, www.facebook.com/yenicarsim ve www.twitter.com/yenicarsim adreslerinden ise Yeniçarşım’ı takip edebilir, kampanya ve fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

Bir bumads advertorial içeriğidir.7 yorum:

 1. Ben çok korkuyorum net üzerinden alışveriş yapmaktan. Bu yüzden arkadaşlarım üzerinden satın alabiliyorum. İki tane arkadaşım var limiti çok düşük sanal kartlar edindiler. Benim kasam oluyorlar sağolsunlar.

  YanıtlaSil
 2. aslında haklısın korkmakta bir sürü olay duyuyoruz .ama güvenilir siteler var.açıkçası ben kıyafet bile alıyorum artık.zamandan tasarruf ediyorum.bir ayakkabıya cesaret edemedim:))

  YanıtlaSil
 3. sevgili Alanay öğretmenler günün kutlu olsun
  kocaman sevgiler

  YanıtlaSil
 4. Öğretmenler gününüzü en içten dileklerimle kutlarım:)

  YanıtlaSil
 5. teşekkür ederim turkuazft ve uğur böceği....

  YanıtlaSil
 6. Canımcım çok merak ettim seni umarım herşey yolundadır. Görüşmek üzere.

  YanıtlaSil
 7. sağolasın Dilekciğim.yolunda desem yalan olacak.pek değil.sevgiler..

  YanıtlaSil

yorum yazan parmaklar incinmesin:)